Pozvání na meditační tance do Mariánských Lázní

14.03.2024

V sobotu 15. června 2024 se v Mariánských Lázních uskuteční den meditačních tanců. Lektorka Andrea Kick si pro účastníky setkání připravila program Hagios, v jehož rámci zazní skladby Helge Bugrabeho – jedná se o modlitby v němčině, angličtině nebo třeba latině.

K účasti na kurzu nepotřebujete žádné zkušenosti s tancem ani perfektní hudební sluch – stačí otevřené srdce a mysl. Tančí se především kruhové jednoduché tance, které by neměly nikomu dělat problém. Program je vhodný i pro mládež, vítáni jsou samozřejmě účastníci jakéhokoliv pohlaví a všech věkových kategorií.

Program se uskuteční v prostorách tělocvičny v Klimentové, zhruba 2 kilometry od Mariánských Lázní. Parkování je možné u vjezdu do bývalých kasáren – pak projdete cestou vedle plotu a budova po pravé straně je místo konání.

Na kurz si vezměte pohodlné, volné oblečení a pohodlnou obuv se světlou podrážkou. Lodičky a další společenskou obuv, která by vás zbytečně svírala, můžete s klidným svědomím nechat doma.

Tančit se bude od 10.00 – 17.30 hodin s přestávkou na oběd v restauraci Marion ve Velké Hleďsebi (není zahrnuto v ceně kurzu).

V tělocvičně bude zajištěna čaj, káva, další nápoje a drobné pohoštění. Počítá se i s účastníky z Německa. Neznalost němčiny není překážkou, vše potřebné bude překládat s. Zuzana Kalenská.

Cena činí 450 Kč/osobu, v případě zájmu se můžete hlásit s. Zuzaně Kalenské na telefonním čísle 601 154 724.