Pozvání na celocírkevní setkání mládeže v Písku + fotosoutěž

01.07.2024

Připojujeme se k pozvánce na letošní celocírkevní Setkání mládeže CČSH a jejich přátel, které se bude konat při náboženské obci v Písku ve dnech 27.–29.9.2024. Tématem letošního ročníku je Otevři své dveře (na základě veršů z Matouše 7/7-8) v programu se budeme zaměřovat na aktivní vycházení ze svých představ, návyků a objevování dalších cest pomoci druhému a prohlubování duchovních cest svých. Aktuální informace najdete na https://www.setkani-ccsh.cz/ .


Fotosoutěž

Se školním rokem se blíží celorepublikové setkání mladých CČSH a jejich přátel. Letos Vás srdečně zveme do Písku.

A nejen to! Otevíráme soutěž: Otevři dveře své fary! O co jde?

Chceme se dozvědět, co naše fary nabízí mládeži. A co je ten důvod proč svoji faru, tak rád/ráda navštěvuješ. Rádi bychom získali trochu inspirace.

V čem soutěž spočívá?

Jestli se chceš podělit, co je tak strašně cool na tvojí faře. Tak nám pošli fotku sebe (případně společnou fotku s ostatními kamarády) před dveřmi (nebo bránou) tvojí fary (nebo kostela) a napiš k tomu, pro je tvoje fara tak parádní. Je jedno jestli je důvodem  dobrý čaj, skvělý farář nebo pohodlné židle. Chceme to vědět!

Tak neváhej fotky s popisem poslat na adresu josefina.kinclova@gmail.com !

Fotky z této soutěže budou vystaveny na letošním celorepublikovém setkání mladých v Písku (27.-29.9.2024), kde bude vybrán výherce.

Přijeď se podívat, třeba právě tvoje fara vyhraje a vyzvedneš si výhru.

Na viděnou se těší Pepi 🙂