Back to Top

Pouť do Svaté Země

Akce
Datum:: 2018-09-14 00:00 - 2018-09-21 00:00

Svatá země je krajinou, kde Bůh mimořádně oslovil celé lidstvo v zájmu jeho duchovního vývoje. Zde vznikly biblické dějiny Starého a Nového zákona, které podnítily rozvoj nové civilizace na všech kontinentech. Zde je kolébka tří světových náboženství – židovství, křesťanství a islámu. Navštívit a poznávat místa Svaté země je určitě neopakovatelný a hluboký zážitek a stává se nábožensko-duchovním bohatstvím na celý život.Cena: 16 800 Kč 
(Konečná cena 16 800 Kč + 100 USD)Závazné rezervace na mailu: info@awertour.cz letenka, letištní a palivový příplatek 
6x ubytování s polopenzí ve 2 - 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením
doprava klimatizovaným autobusem ve Svaté zemi
odborný výklad průvodce – kněze
autobusová doprava z Plzně na letiště do Prahy a zpět V ceně není započítáno: 
komplexní cestovní pojištění 55 Kč/den
obslužné a vstupy podle programu 100 USD (platí se průvodci ve Svaté zemi)
RÁMCOVÝ PROGRAM POUTNÍHO ZÁJEZDU:1. den: doprava z Plzně na letiště do Prahy v odpoledních hodinách s následným odletem do Tel Avivu v 23:50 hod. 
2. den: Přílet do Tel Avivu v brzkých ranních hodinách. Odjezd do Nazaretu, prohlídka města, baziliky Zvěstování, Kostela sv. Josefa. Návštěva Kány Galilejské - místa prvního zázraku, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Odpoledne hora Tábor (výjezd taxíkem 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění Páně. Večeře a nocleh v Nazaretu/Tiberias.
3. den: snídaně, odjezd ke Genezaretskému jezeru: hora Blahoslavenství, Kafarnaum - dům sv. Petra, Tabgha - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. Návštěva Jericha. Odjezd do Betléma. Ubytování, večeře a nocleh.
4. den: snídaně, prohlídka Betléma - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, večeře a nocleh.
5. den: snídaně, prohlídka Betánie – Lazarův hrob. Přejezd Judskou pouští, návštěva Jericha, zastávka u Mrtvého moře s možností koupání. Odpoledne fakultativní návštěva Massady a Qumránu (cena cca 35 USD).
Večeře a nocleh v Betlémě.
6. den: po snídani odjezd autobusem do Jeruzaléma. Prohlídka Starého města – Křížová cesta – Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu na Kalvárii-Golgotě. Odjezd do Ain Karem - návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty. Večeře a nocleh v Betlémě.
7. den: snídaně, odjezd do Jeruzaléma - Betfage, návštěva Olivové hory - prohlídka kostela Pater Noster - Otčenáš, návštěva Dominus Flevit, místa, kde Pán Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Pána Ježíše), kostela Hrobu Panny Marie, kostel Galicantu. Přechod ke Zdi nářků, Hora Sion - Večeřadlo a Bazilika Usnutí Panny Marie. 
8. den: odjezd na letiště do Tel Avivu v brzkých ranních hodinách s následným odletem do Prahy. Předpokládaný přílet na letiště do Prahy v 09:00 hod. Transfer autobusem do Plzně.Program je spojený s každodenním slavením bohoslužby.
Průvodce si vyhrazuje změnu pořadí navštěvovaných míst podle aktuální situace.
----------------------------------------------------------------
UPOZORNĚNÍ! Platnost pasu musí být 6 měsíců po návratu!
Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 Euro = 1,25 USD. Při pohybu kurzu o 5 % si CK vyhrazuje právo na úpravu ceny.Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě,
která je pojištěna proti úpadku u Union - Slovenské pojišťovny a.s. v Bratislavě.
K letům do Izraele využíváme služeb letecké společností ČSA, EL AL, AUSTRIAN, WIZZ AIR, RYANAIR.

 

 

Všechny termíny:


  • Od 2018-09-14 00:00 do 2018-09-21 00:00